Služby

Lůžkové oddělení

Oddělení s celodenní péčí provozuje společnost SENIORPROJEKT s.r.o.

Tým odborníků, má s poskytováním sociálních služeb mnohaleté zkušenosti. Důkazem je mimo jiné vysoká kvalita služby, kterou nabízí v Domově se zvláštním režimem Jevišovka.

Naší prioritou je naslouchání uživatelům služby, přizpůsobení poskytování pobytové služby jejich potřebám a důraz na spolupráci s jejich blízkými. Jsme otevřeni novým myšlenkám a pracovním postupům pro spokojenost uživatelů služby. Ctíme jedinečnost osobnosti každého uživatele služby a důsledně respektujeme všechna jeho práva.

SENIORPROJEKT nabízí:

Pobytovou službu Dům pro seniory celoročně 24 hod. denně s kapacitou pro 52 osob.

Uživatelům zajišťujeme ubytování, stravování, úklid, praní, žehlení a drobné opravy prádla, základní péči o vlastní osobu, zdravotní a ošetřovatelskou péči, základní sociální poradenství prostřednictvím sociální pracovnice, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím a rodinou a zprostředkování dalších služeb (např. kadeřnictví, pedikúru, duchovní péči).

  • Zkušený personál se vstřícným přístupem a moderními metodami
  • Zcela nové interiéry přizpůsobené potřebám cílové skupiny
  • Kuchyně a jídelna s možností celodenního stravování
  • Zázemí pro ergoterapii a fyzioterapii
  • Péče odborného zdravotnického personálu a smluvního lékaře
  • Uspokojování spirituálních potřeb obyvatel DPS – spolupráce s místní farností
  • Široká nabídka fakultativních služeb – manikúra, pedikúra, masáže, výlety
  • Různorodá denní náplň – velký výběr různých aktivit
  • Klidné prostředí s čistou přírodou
  • Dobrá dopravní spojení s obcí – autem i veřejnou dopravou

Cílová skupina:

Cílovou skupinou poskytování této služby jsou senioři a lidé, se zdravotním omezením, kteří potřebují pravidelnou pomoc druhé osoby a kteří již nemohou žít plnohodnotný život ve své vlastní domácnosti za pomoci dostupných terénních služeb nebo za pomocí rodiny či blízkých osob.

 

Ubytování:

Veškeré prostory Domu pro seniory jsou bezbariérové.

Ve dvou nadzemních podlažích je uživatelům služby k dispozici 24 pokojů, kdy každý byt vlastní má bezbariérovou koupelnu s WC a předsíň. Pokoje jsou vybaveny nábytkem odpovídajícím poskytování pobytové služby (polohovatelná postel, noční stolek, židle, stůl a šatní skříň) s tím, že je možno po dohodě pokoj dovybavit i vlastním zachovalým nábytkem uživatele služby.

Stravování:

Součástí ubytovacího komplexu je kuchyně a jídelna s možností celodenního stravování.

Zázemí pro uživatele služby:

Komplex v 1. nadzemním podlaží zahrnuje další prostory, které se stanou azylem pro mnoho klubových aktivit. Ve zrekonstruovaných prostorech s nádhernými klenutými stropy se nachází prostor pro setkávání seniorů, společné setkávání a kulturní akce pro veřejnost a obyvatele Domu.

Fakultativní služby:

Uživatelům služby dále SENIORPROJEKT nabízí například manikúru či pedikúru, masáže částečné i celkové a bohatý výběr volnočasových aktivit. Chceme, aby byl každý den pro naše uživatele naplněný zážitky.

V nabídce jsou také sezonní programy, výlety, společenská posezení, zajímavé přednášky či tematická odpoledne věnovaná různým aktivitám.

Kontakt na provozovatele